Mergaiciu forumukas!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mergaiciu forumukas!

Viskas tik mergaitems
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Fun Girl Diary

Go down 
AutoriusPranešimas
Fun Girl
Vyriausiosi administratore
Vyriausiosi administratore
Fun Girl


Pranešimų skaičius : 184
Miestas : Joniskis
Kiek jum metu? : Man metu yra 11.
Registration date : 2008-03-29

Fun Girl Diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Fun Girl Diary   Fun Girl Diary Icon_minitimeŠt. 03 29, 2008 11:51 am

Mano brangusai dienorasti.As i tave rasau, nes noriu issireiksti Smile
Dabar mano pirmas kartelis i tave rasyti tai parasysiu tik kaip leidau diena.
Atsikeliau 9:21.Ejau prie kompiuterio, nes nebebuvo ka veikti.
Biskuti apsipykau su drauge, bet poto vel susitaikeme ir taip iki 14:13
Poto nuejau su mama i "Guruste", nusipirkau atsigerti "Nestea" ir ejome pas teta Sonata.
As su puske zaidziau ir labai smagiai praleidau laika.Poto ejome pas mociute.
Beeidama netycia sulinko man koja ir perkritau ant asfalto ;( Na siek tiek nusibrozdinau, bet nelabai ir jau skaudejo.
Poto grizau namo, ir stai i tave rasau Smile Na siandien tik tiek.

Nuosirdziai Laura :*



P.S. NIEKAS I SI DIENORASTI NERASYKITE.
Atgal į viršų Go down
https://mergaite.lithuanianforum.com
Fun Girl
Vyriausiosi administratore
Vyriausiosi administratore
Fun Girl


Pranešimų skaičius : 184
Miestas : Joniskis
Kiek jum metu? : Man metu yra 11.
Registration date : 2008-03-29

Fun Girl Diary Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fun Girl Diary   Fun Girl Diary Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 9:33 am

As vakar buvau vestuvese, o stai mano diena ka as veikiau:


Mes kai atvaziavome tai iejome paprastais rubais pas teta ir tenais persirengiame, netrukus uzejo jaunoji su keliais sveciais Smile Mes apsalome is jaunosios sukneles Smile Labai grazi.Poto mes nulipome i lauka uzejome uz kampo, o tenais lauke ilgas, juodas, grazus limuzinas Smile (party) Mes nuvaziavome prie zakzo ir tenais mumis paleido, as su pusbrolio mociute ir jo amma nuejome i baznycia ir tenais pridejome zvakuciu jaunojo ir jaunosios taku.Jie tenais kai priejo prie kunigo uzsidejo ziedus pasibuciavo ir pasirase.Mes poto ejome prie baznycios gerti sapmano ir fotografuotis, beje buvo pasamdytas zmogus kuris yra fotografas.Nu jisai padare laaaaaabai grazias foto.Poto pamerges ir as tarp ju taip pat ir jaunoji su vyru Smile ilipo tenais ir vaziavome Kretingoje prie ziemos sodo.Tenais kai ieini tip silta, zinai kodel?o todel, kad tenais vien tik geles auga.tenais prisidareme tokiu uostabiu fotkiu, tu, net nepatikesi, mes beje buvome visos labai grazios Smile poto prisipaveiklsave vel ejome i limuzina ir vaziavome i Palanga tenais prie tokio parko labai didelio ir grazaus, tenais as labai susalau tai jaunoji dave man savo toki megztuka su kailiu Smile [atsiusu savo fotke viena Smile ] tai fotografavomes vel labai fainas foto.jaunikis pernese oer tilta jaunaja, ir ispaskos pamergiai su pamergem .nu pamergiai pernese pamerges per tilta, o jie man su pusbroliu sukrove savo paltus palaikyti, na pusbroliui jam dvidesimt treji.jisai viska pasieme i viena ranko, o kita buvo tuscia, ir jis mane pernese uz pazastu xD ir labai grazi fotke gavosi Smile tenais poto prie gulbiu prisifotkinom.Poto ejome prie gintaro muziejaus.Poto prie biruttes kalno ir galu galiausiai prie juros Palangoje Wink As iejau i kopas, kad butu man silciau, o jaunieji fotkinosi tenais prie juros Smile Pasakiskos visur fotkes buvo.Poto grizome prie kavines kurioje sventeme iki penkiu ryto.Tenais kaip atvaziavome mum uzkirto kelia, meiles virve.Jos deje nereikejo perkirpti Smile tad kai kazka sukalbejo, o jaunieji pasibuciavo tai ta virve patrauke ir jie iejo i kavine vidun Smile belipant laiptais buvo kelios uzduotys.o poto iejome i antra auksta, ir pasitiko mus muzikantai kazkokie, ir didelis vaisiu stalas beje ir muzika.Poto tenais sventeme, sokome Wink VALGEME Very Happy poto as labai pavargau ir jau kai buvo antra nakties mane parveze su taxi namo ir as uzmigau.o kiti grizo ketvirta valanda nakties ir as irgi atsikeliau Smile poto siandien ryte mes atsikelome ir ejome valgyti prie didelio vaisiu stalo Smile [nu maziuko, bet jis apkrautas labai] na poto vaziavome su vaisemis maisuose namo ir dabar as tau rasau

tingejau viska is naujo rasyti tai nukopijavau tai ka rasiau savo draugei
Atgal į viršų Go down
https://mergaite.lithuanianforum.com
 
Fun Girl Diary
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Fun girl
» Tavo nemebgstamiausias augintinis
» *Super Girl**
» Mano sesuo
» Mano brolis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mergaiciu forumukas! :: ***Tarp paneliu*** :: ***Slaptas dienorastis***-
Pereiti į: